Онлайн ТВ

Детский мир программа передач

Детский мир программа передач

  • 06:00 - М/ф "Казки Андерсена. Сучасне прочитання"
  • 06:30 - М/ф "Мишеня Пік"
  • 06:45 - М/ф "Богатирська каша" 
  • 07:00 - М/ф "Ну, постривай!"
  • 07:10 - М/ф "Ну, постривай!"
  • 07:20 - М/ф "Ну, постривай!"
  • 07:30 - М/ф "Дикі лебеді" 
  • 08:30 - М/ф "Ну, постривай!"
  • 08:40 - М/ф "Ну, постривай!"
  • 08:50 - М/ф "Ну, постривай!"
  • 09:00 - М/ф "Пригоди пінгвіненяти Лоло"  
  • 09:30 - М/ф "Пригоди пінгвіненяти Лоло"  
  • 09:50 - М/ф "Пригоди пінгвіненяти Лоло"  
  • 10:20 - М/ф "Старий Перекотиполе"
  • 10:30 - М/ф "Ну, постривай!"
  • 10:40 - М/ф "Ну, постривай!"
  • 10:50 - М/ф "Ну, постривай!"
  • 11:00 - М/ф "Найкращі чарівні казки"
  • 12:00 - М/ф "Жили собі... Шукачі"
  • 13:00 - М/ф "Каетан і синя Лисичка"
  • 13:10 - М/ф "Каетан і синя Лисичка"
  • 13:15 - М/ф "Каетан і синя Лисичка"
  • 13:25 - М/ф "Каетан і синя Лисичка"
  • 13:30 - М/ф "Пастушка і сажотрус" 
  • 14:00 - М/ф "Як один мужик двох генералів нагодував"
  • 14:30 - М/ф "Хоробрий кравчик" 
  • 16:00 - М/ф "Маша та Ведмідь" 
  • 16:05 - М/ф "Маша та Ведмідь" 
  • 16:15 - М/ф "Маша та Ведмідь" 
  • 16:20 - М/ф "Маша та Ведмідь" 
  • 16:30 - М/ф "Маша та Ведмідь" 
  • 16:40 - М/ф "Найменший гном-2"
  • 16:45 - М/ф "Їжачок плюс черепаха"
  • 17:00 - М/ф "Маша та Ведмідь" 
  • 17:05 - М/ф "Маша та Ведмідь" 
  • 17:15 - М/ф "Маша та Ведмідь" 
  • 17:20 - М/ф "Маша та Ведмідь" 
  • 17:30 - М/ф "Маша та Ведмідь" 
  • 17:40 - М/ф "Вінні Пух" 
  • 17:50 - М/ф "І мама мене вибачить"
  • 18:00 - М/ф "Казки Андерсена. Сучасне прочитання"
  • 18:30 - М/ф "Мишеня Пік"
  • 18:45 - М/ф "Богатирська каша" 
  • 19:00 - М/ф "Ну, постривай!"
  • 19:10 - М/ф "Ну, постривай!"
  • 19:20 - М/ф "Ну, постривай!"
  • 19:30 - М/ф "Дикі лебеді" 
  • 20:30 - М/ф "Ну, постривай!"
  • 20:40 - М/ф "Ну, постривай!"
  • 20:50 - М/ф "Ну, постривай!"
  • 21:00 - М/ф "Пригоди пінгвіненяти Лоло"  
  • 21:30 - М/ф "Пригоди пінгвіненяти Лоло"  
  • 21:50 - М/ф "Пригоди пінгвіненяти Лоло"  
  • 22:20 - М/ф "Старий Перекотиполе"
  • 22:30 - М/ф "Ну, постривай!"
  • 22:40 - М/ф "Ну, постривай!"
  • 22:50 - М/ф "Ну, постривай!"
  • 23:00 - М/ф "Найкращі чарівні казки"
  • 00:00 - М/ф "Жили собі... Шукачі"
  • 01:00 - М/ф "Каетан і синя Лисичка"
  • 01:10 - М/ф "Каетан і синя Лисичка"
  • 01:15 - М/ф "Каетан і синя Лисичка"
  • 01:25 - М/ф "Каетан і синя Лисичка"
  • 01:30 - М/ф "Пастушка і сажотрус" 
  • 02:00 - М/ф "Як один мужик двох генералів нагодував"
  • 02:30 - М/ф "Хоробрий кравчик" 
  • 04:00 - М/ф "Маша та Ведмідь" 
  • 04:05 - М/ф "Маша та Ведмідь" 
  • 04:15 - М/ф "Маша та Ведмідь" 
  • 04:20 - М/ф "Маша та Ведмідь" 
  • 04:30 - М/ф "Маша та Ведмідь" 
  • 04:40 - М/ф "Найменший гном-2"
  • 04:45 - М/ф "Їжачок плюс черепаха"