Онлайн ТВ

Детский мир программа передач

Детский мир программа передач

  • 06:00 - Х/ф "Пригоди Буратіно"  
  • 07:10 - М/ф "Перетворення"
  • 07:20 - М/ф "Прекрасна Пері"
  • 07:30 - М/ф "Чарівний олівець"
  • 07:40 - М/ф "Чарівний олівець"
  • 07:50 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
  • 08:00 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
  • 08:10 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
  • 08:20 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
  • 08:30 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
  • 08:35 - М/ф "Жовтик"
  • 09:00 - Х/ф "Пригоди Буратіно"  
  • 10:05 - М/ф "Від дощу до дощу"
  • 10:15 - М/ф "Парадокси в стилі рок"
  • 10:30 - М/ф "Ванятко і велетень"
  • 10:40 - М/ф "Влюблива ворона"
  • 10:50 - М/ф "Усіх спіймав"
  • 11:00 - М/ф "Кубик і Тобик"
  • 11:05 - М/ф "Лисиця і ведмідь"
  • 11:15 - М/ф "Шматочок"
  • 11:30 - М/ф "Поштова рибка"
  • 11:40 - М/ф "Прекрасна Маргарет і Черрі Флей"
  • 11:50 - М/ф "Як верблюженя і віслючок до школи ходили"
  • 12:00 - Х/ф "Пригоди Буратіно"  
  • 13:10 - М/ф "Перетворення"
  • 13:20 - М/ф "Прекрасна Пері"
  • 13:30 - М/ф "Чарівний олівець"
  • 13:40 - М/ф "Чарівний олівець"
  • 13:50 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
  • 14:00 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
  • 14:10 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
  • 14:20 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
  • 14:30 - М/ф "Кошеня на ім"я Гав"
  • 14:35 - М/ф "Жовтик"
  • 15:00 - Х/ф "Проданий сміх" 
  • 16:00 - М/ф "Паровозик з Ромашково"
  • 16:10 - М/ф "Перервочка №2"
  • 16:20 - М/ф "Перервочка №3"
  • 16:30 - М/ф "Гірлянда з малюків"
  • 16:40 - М/ф "Будинок, який побудували всі"
  • 16:45 - М/ф "Дочка велетня"
  • 17:00 - М/ф "Жабеня шукає тата"
  • 17:05 - М/ф "Маша більше не ледарка" 
  • 17:15 - М/ф "Маша і чарівне варення"
  • 17:30 - М/ф "Пригоди коника Кузі"
  • 17:40 - М/ф "Пригоди коника Кузі"
  • 17:50 - М/ф "Приходь на ковзанку" 
  • 18:00 - Х/ф "Проданий сміх" 
  • 19:10 - М/ф "Премудрий піскар"
  • 19:20 - М/ф "Привіт, мавпі!"
  • 19:30 - М/ф "Чарівний олівець"
  • 19:40 - М/ф "Чарівний олівець"
  • 19:50 - М/ф "На задній парті"
  • 20:00 - М/ф "На задній парті"
  • 20:10 - М/ф "На задній парті"
  • 20:20 - М/ф "На задній парті"
  • 20:30 - М/ф "Жива іграшка" 
  • 20:40 - М/ф "Жив собі Козявін"
  • 21:00 - Х/ф "Проданий сміх" 
  • 22:00 - М/ф "Паровозик з Ромашково"
  • 22:10 - М/ф "Перервочка №2"
  • 22:20 - М/ф "Перервочка №3"
  • 22:30 - М/ф "Гірлянда з малюків"
  • 22:40 - М/ф "Будинок, який побудували всі"
  • 22:45 - М/ф "Дочка велетня"
  • 23:00 - М/ф "Жабеня шукає тата"
  • 23:05 - М/ф "Маша більше не ледарка" 
  • 23:15 - М/ф "Маша і чарівне варення"
  • 23:30 - М/ф "Пригоди коника Кузі"
  • 23:40 - М/ф "Пригоди коника Кузі"
  • 23:50 - М/ф "Приходь на ковзанку" 
  • 00:00 - Х/ф "Проданий сміх" 
  • 01:10 - М/ф "Премудрий піскар"
  • 01:20 - М/ф "Привіт, мавпі!"
  • 01:30 - М/ф "Чарівний олівець"
  • 01:40 - М/ф "Чарівний олівець"
  • 01:50 - М/ф "На задній парті"
  • 02:00 - М/ф "На задній парті"
  • 02:10 - М/ф "На задній парті"
  • 02:20 - М/ф "На задній парті"
  • 02:30 - М/ф "Жива іграшка" 
  • 02:40 - М/ф "Жив собі Козявін"
  • 03:00 - Х/ф "Проданий сміх" 
  • 04:00 - М/ф "Паровозик з Ромашково"
  • 04:10 - М/ф "Перервочка №2"
  • 04:20 - М/ф "Перервочка №3"
  • 04:30 - М/ф "Гірлянда з малюків"
  • 04:40 - М/ф "Будинок, який побудували всі"
  • 04:45 - М/ф "Дочка велетня"